€25,95
MoroccanTan Instant Oil
Sneldrogende MoroccanTan olie heeft een gemengde basis. Deze helpt bij het neutraliseren van gele, rode of roze ondertonen die van nature in de huid aanwezig kunnen zijn. Helpt ook bij het voorkomen van ‘oranje’ tonen. Deze zelfbruiner is dus geschikt voor elk huidtype en kan van heel licht tot heel donker aangebracht worden!
1 op voorraad
Beschrijving
-
Eigenschappen
Onze MoroccanTan olie is onze nieuwste zelfbruiner. Deze zelfbruiner is door gemengde basis. Die tevens ook helpt bij het neutraliseren van gele, rode of roze ondertonen die van nature in de huid aanwezig kunnen zijn. Ook voor het voorkomen van ‘oranje’ tonen, perfect voor elk huidtype. Kan van licht tot ultra dark aangebracht worden!
Ook geeft deze zelfbruiner niet af. U kunt in de inwerktijd afhankelijk hoe donker u de kleur laat worden gewoon uw normale kleding dragen!
Bevat natuurlijke geurremmers – geen zelfbruiner geur!
Hoofdingrediënten:
Organic Rose Absolute – Deze kalmerende super olie is afkomstig uit Marokko en bevat veel vitamine C. Een krachtige antioxidant die de huidcellen beschermt tegen beschadiging. De natuurlijke oliën in rozen helpen bij het verfijnen, en in balans brengen van de huidstructuur. Waardoor een verjongde, gladde en stralende teint ontstaat.
Probiotische afweer – Probiotica versterken de barrièrefunctie van de huid en beschermen tegen onvriendelijke bacteriën. Milieuschade en vrije radicalen, die het ouder worden snel kunnen versnellen.
48 uur hydratatie technologie – 48 uur hydratatie wordt geleverd door ingrediënten doordrenkt met pure organische Arganolie die samen werken. Om een continue golf van vochttechnologie te leveren die direct, langdurig is en waarvan bewezen is dat deze intense 48 uur huidhydratatie, comfort biedt en bescherming.
Voor een donkere kleur:
Melanine-bruiningstechnologie – de natuurlijke melanine-technologie is een krachtige verbinding die wordt gemengd om een snellere, versterkte natuurlijke kleur. En een langer durende bruine kleur te krijgen zonder blootstelling aan de zon, terwijl de huid wordt beschermd tegen verkeerde stoffen van buitenaf.
Ultra Bronzers – Individueel gemengde bronzers worden op unieke wijze gecombineerd om een nieuwe, op gemengde samenstelling gebaseerde formulering te creëren die gschikt is voor alle huidtypes.
Apply + Go – ontworpen om te worden gedragen bij toepassing.
Resultaten blijven tot een week of langer wanneer ze worden gecombineerd met een van onze Tan Extenders.
-
Gebruiksaanwijzing
Voor de beste resultaten breng je de olie aan op een schone gescrubte huid. Pomp de olie op uw tanning handschoen en breng het in cirkelvormige bewegingen aan op het lichaam. Werk in delen.
Gebruik minder op ellebogen, knieën en enkels. Laat een paar minuten drogen. Een diepe bronze kleur verschijnt onmiddellijk en het product kan zonder spoelen worden gedragen.
-
Ready to go
Geen spoelen betekent dat de kleur niet alleen direct is (en u bent klaar om te gaan), maar het betekent ook dat deze na verloop van tijd zal blijven ontwikkelen voor het donkerste resultaat.
-
Inwerktijd
Hoe de gewenste kleur te bereiken:
Voor een licht-medium resultaat: na 1-4 uur spoelen
Voor een donker resultaat: na 8+ uur spoelen
Ultra donker resultaat: bovenstaande herhalen!Volledige kleur ontwikkelt zich over 12-24 uur.
Voor langdurigere resultaten raden wij dagelijks gebruik aan met een van onze Tan Extenders.
7 beoordelingen voor MoroccanTan instant Olie
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
jenniferdrogt
jenniferdrogt (geverifieerde eigenaar) –
Ik was echt sceptisch als ik het woord zelfbruiner hoorde maar deze olie heeft echt het tegendeel bewezen het ruikt lekker het smeert fijn en je ziet meteen kleur verschil 😍
Fabienne Steenwinkel
Fabienne Steenwinkel (geverifieerde eigenaar) –
Hele mooie kleur en totaal niet oranje!
Sabrina Boekelmans
Sabrina Boekelmans –
Hi Fabienne! Bedankt voor je recentie. Je ontvangt eenmalig 15% korting via de mail.
Happy tanning xoxo #moroccantanNederland
Lism.
Lism. (geverifieerde eigenaar) –
Beste zelfbruiner die ik tot nu toe heb gebruikt. Je ziet gelijk resultaat en de kleur blijft heel lang mooi!
Sabrina Boekelmans
Sabrina Boekelmans –
Hi Lisanne! Bedankt voor je recentie. Je ontvangt eenmalig 15% korting via de mail.
Happy tanning xoxo #moroccantanNederland
jennifer.treuren
jennifer.treuren (geverifieerde eigenaar) –
Top product en makkelijk uit te smeren !
rachel_zahirah
rachel_zahirah (geverifieerde eigenaar) –
Normaal gesproken gebruik ik de mousse. Maar de olie vind ik toch beter. Het smeert goed uit en het laat een mooie kleur na
Yiman.chau17
Yiman.chau17 (geverifieerde eigenaar) –
Een fijn product! Een mooie bruine huid; ziet eruit alsof ik net terug kom van een vakantie.
Ja_maii
Ja_maii (geverifieerde eigenaar) –
Super fijn product! Hij ruikt heerlijk, smeert heel makkelijk uit en je wordt er echt prachtig bruin van zonder vlekken!